fbpx

O Nás

Domů / O Nás

ZA VŠÍM STOJÍ PŘÍBĚH…

.

.

.

Už se Vám stalo, že jste sháněli perfektní dárek od srdce, ale žádný jste nemohli najít? Nějaký, který nebude ,,příliš”, ale zároveň neurazí? Přesně stejnou situaci zažil před lety jeden student, který se ale rozhodl, že pomůže i ostatním vyřešit tento nepříjemný problém.

Čokoláda nikdy neurazí a s trochou kreativity dokáže udělat větší radost než kdejaký drahý šperk. Zmíněná druhá polovička z čokolády má dodnes takovou radost, že ji má vystavenou doma na poličce a odmítá ji rozbalit. Nakonec se tento student rozhodl, že i ostatním pomůže vytvářet úsměv na tváři a hřejivý pocit na srdci – a to nejen pro partnery.

Co děláme?

.

.

.

Snažíme se šířit radost a úsměv do světa – a to tím nejsladším možným způsobem. Čokolády (více o čokoládách níže) jsou vytvářeny s láskou a maximální precizností a opatrností.

Vytváříme speciální dárkové čokolády, do kterých můžete vložit vlastní srdce. Na rozdíl od jiných dárkových čokolád, které jsou vyráběny sériově po tisících, naše čokolády jsou pro každého našeho zákazníka vyráběny až na jeho přání a za rozumnou cenu. To z nás dělá naprostý unikát na trhu, protože ten, kdo tu čokoládu dostane, uvidí, že je od srdce, jen a jen pro něho.

Co si tedy můžete u nás navolit?

  • Vlastní věnování
  • Vytvořit si vlastní recepturu a zvýraznit alergeny
  • Fotku.

Vize do budoucna?…

.

.

.

Chceme naši nabídku neustále rozšiřovat. Naším cílem je vytvořit tolik různých druhů čokolád, aby si každý zaručeně mohl vybrat. To znamená vytvořit návrhy pro každou příležitost – od narození dítěte, přes vtipné či lehce urážlivé návrhy, až po návrhy gratulace k hezkému vysvědčení.

Ale nechceme zůstat pouze u klasických čokolád. Rádi bychom rozšířili nabídku i o originální dárkové bonboniéry či další produkty.

ČOKOLÁDA

.

.

.

Našim dvorním dodavatelem čokolády je společnost Carla s.r.o., která nám dodává jen ty nejkvalitnější čokolády. Takže se nemusíte bát, že bychom Vám prodávali čokoládu, kterou bychom si doma pokoutně vařili v hrnci.

Nabízíme Vám až 4 druhy příchutí…

  • Mléčná
  • Mléčná s drcenými oříšky
  • 70% Hořká
  • 70% Hořká s drcenými oříšky

… v budoucnu bychom chtěli nabídku rozšířit i o další příchutě – například konopné

Kdy odesíláte?

Odesílá se každý týden vždy v pondělí. Přednastavení tiskárny je velmi nákladná záležitost, proto se tiskne pouze jednou týdně.

Do kdy musím nejpozději zaplatit, aby čokoláda byla v pondělí odeslána?

Nejpozději do čtvrtka předchozího týdne musí být peníze již na našem účtě. V pátek se objednávky tisknou a balí a v pondělí odesílají.

Zpět nahoru